Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια #469. λακούβα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Διεκπεραιώθηκε    Έκλεισε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Δημιουργήθηκε: πριν 22 μέρες

Περιγραφή

λακούβα στο οδόστρωμα, η επιδιόρθωση της δεν κράτησε πάνω από 1 μήνα.

Φωτογραφίες

Τζων Κέννεντυ 14, Πυλαία 555 35, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

πριν 22 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημά σας γνωστοποιήθηκε στην αρμόδια υπηρεσία.

πριν 19 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Το αίτημά σας ανατέθηκε στον αρμόδιο υπάλληλο.

πριν 18 μέρες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Επιδιορθώθηκαν οι βλάβες στις 5-7-17.

πριν 15 μέρες
Location

Έκλεισε

Εκ μέρους του γραφείου Δημάρχου ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

πριν 5 μέρες