Οδοσήμανση #475. Απουσία πινακίδας μονόδρομου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Διεκπεραιώθηκε    Έκλεισε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδοσήμανση
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες

Περιγραφή

Στην έξοδο από το "Praktiker" υπάρχει δρόμος που τα αυτοκίνητα μόνον εισέρχονται (αριστερά της φωτογραφίας), δηλαδή μονόδρομος χωρίς να υπάρχει καθόλου σήμανση. Πολύ εύκολα μπορεί κάποιος οδηγός να μπει στο αντίθετο ρεύμα. Θα πρέπει να τοποθετηθεί κάποια πινακίδα, μονόδρομος (κόκκινη με λευκή οριζόντια γραμμή/υποχρεωτική πορεία δεξιά (μπλε πινακίδα με άσπρο δεξί βέλος)

Φωτογραφίες

Στ.Καζαντζίδη 60, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση

πριν 4 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημά σας γνωστοποιήθηκε στην αρμόδια υπηρεσία.

πριν 4 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Το αίτημά σας ανατέθηκε στον αρμόδιο υπάλληλο.

πριν 4 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Τοποθετήθηκαν πινακίδες Ρ7 , Ρ52δ και Π77 στον κόμβο Κουντουριώτη και Μ. Αντύπα στις 6-7-17 με σκοπό την ασφάλεια των διερχομένων.

πριν 4 μήνες
Location

Έκλεισε

Εκ μέρους του γραφείου Δημάρχου ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

πριν 4 μήνες