Ηλεκτροφωτισμός #513. καμένη λάμπα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Απαντήθηκε    Διεκπεραιώθηκε    Έκλεισε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες

Περιγραφή

οδός Αιακου 31 μέ Δορυλεου μία καμένη λάμπα προς το ρέμα παρακαλώ να τοποθετηθεί κίτρινο φως γιατί γίνονται κλοπές.ευχαριστο


Αιακού 35, Πυλαία 544 54, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός

πριν 4 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημά σας γνωστοποιήθηκε στην Υπηρεσία μας.

πριν 4 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Το αίτημά σας βρίσκεται σε εξέλιξη.

πριν 4 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το αίτημά σας διεκπεραιώθηκε.

πριν 4 μήνες
Location

Έκλεισε

Εκ μέρους του γραφείου Δημάρχου ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

πριν 2 μήνες